Dette er resultater fra Bærum Open 2019. Se de siste resultatene fra Bærum Open 2020 her.

Statistikk

Matchstatistikk

Kamper/Stadie


Kamper/Dag

Kamper/Klass

Some numbers

Antal matcher 316
Ferdigspilte 316
Igjen å spille 0
Walk over (WO) 7
Efter straffläggning 0
Hemmavinster 171
Bortavinster 144
Oavgjorda 1

Top 20 kamper med flest mål

  Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
fr 13/09 19:30 fr 13/09 Nadderudhallen G19 Plj D Høybråten BBK 19 - 86 EB85 1    
sø 15/09 17:20 sø 15/09 Nadderudhallen G14 Slutspel A EB85 G06 Warriors 31 - 73 Ullern Basket G06    
sø 15/09 13:10 sø 15/09 Nadderudhallen G17 Slutspel A EB85 53 - 47 Kongsberg Miners    
lø 14/09 13:10 lø 14/09 Rykkinnhallen 1 G19 Plj B Singsaker Basketballklubb 36 - 63 Persbråten BBK PBBK    
lø 14/09 14:00 lø 14/09 Bygdøyhus 1 G15 Plj H TNT Towers 05b 11 - 87 Kjelsås Hornets    
sø 15/09 18:10 sø 15/09 Rykkinnhallen 1 G19 Slutspel A Sandvika BBK 1 70 - 27 Ullern Basket    
lø 14/09 09:50 lø 14/09 Rykkinnhallen 1 G19 Plj B Skien Ghosts 44 - 48 Persbråten BBK PBBK    
lø 14/09 12:20 lø 14/09 Rykkinnhallen 3 G19 Plj D Oppsal 2 32 - 60 EB85 1    
sø 15/09 18:10 sø 15/09 Leikvollhallen 1 G15 Slutspel A Bøler Basket 51 - 40 Oppsal 1    
lø 14/09 13:10 lø 14/09 Bygdøyhus 1 G15 Plj H Oppsal 1 84 - 6 TNT Towers 05b    
sø 15/09 17:20 sø 15/09 Rykkinnhallen 3 G17 Slutspel A Bislet Basket 2 49 - 41 Oppsal    
lø 14/09 14:00 lø 14/09 Bærum Idrettspark 1 G16 Plj B Ullern Basket 1 36 - 53 Frøya Basket    
lø 14/09 19:50 lø 14/09 Rykkinnhallen 1 G17 Slutspel B Halden Basketballklubb 38 - 51 Persbråten BBK    
lø 14/09 15:40 lø 14/09 Bygdøyhus 1 G15 Plj D Bøler Basket 72 - 17 EB85 Slammers    
sø 15/09 14:00 sø 15/09 Rykkinnhallen 3 G19 Slutspel A Oppsal 2 33 - 55 Ullern Basket    
fr 13/09 18:40 fr 13/09 Rykkinnhallen 3 G16 Plj G Kolbotn Fighters 1 83 - 4 Drammen Rivers 1    
lø 14/09 20:40 lø 14/09 Bygdøyhus 2 G16 Slutspel B Sverresborg Hoops 72 - 14 Drammen Rivers 2    
lø 14/09 15:40 lø 14/09 Bærum Idrettspark 2 G15 Plj F Singsaker Basketballklubb 53 - 32 Skien Ghosts    
sø 15/09 18:10 sø 15/09 Bærum Idrettspark 2 G16 Slutspel A Asker Basketball Club 1 40 - 44 Kolbotn Fighters 1    
lø 14/09 11:30 lø 14/09 Nadderudhallen G19 Plj C Halden Basketballklubb 20 - 63 Oppsal 1