Dette er resultater fra Bærum Open 2018. Se de siste resultatene fra Bærum Open 2019 her.

Siste resultat

Bærum Open 2018 begynner
Slutt
14/9
15/9
16/9

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
16090108 sø 16/09 15:40 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G13 Slutspel A Final Ullern Basket G06 41 - 13 Sandvika BBK Rød    
16091408 sø 16/09 15:40 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 G13 Slutspel B Final Oppsal 19 - 39 Kjelsås Hornets    
16091409 sø 16/09 16:30 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 G14 Slutspel A Final Ullern Basket G05 57 - 19 EB85 Shooters    
16091809 sø 16/09 16:30 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 G15 Slutspel A Final Kolbotn Fighters 1 44 - 35 Hop BBK G2004    
16091807 sø 16/09 14:50 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 G16 Slutspel A Final Bislet Basket 1 56 - 16 Ullern Basket    
16090110 sø 16/09 17:20 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G17 Slutspel A Final EB85 39 - 31 Asker Aliens    
16090109 sø 16/09 16:30 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G19 Slutspel A Final Sandvika BBK 1 42 - 41 Asker Aliens    
16091405 sø 16/09 13:10 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 J13 Slutspel A Final Ulriken Eagles 29 - 27 Ullern Basket    
16090409 sø 16/09 16:30 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 J14 Slutspel A Final Ulriken Eagles j05 51 - 15 Oppsal    
16091808 sø 16/09 15:40 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 J16 Slutspel A Final Sandvika BBK 1 35 - 31 Hop BBK    
16091708 sø 16/09 15:40 sø 16/09 Rykkinnhallen 2 J19 Slutspel A Final Sandvika BBK 2 54 - 18 Kvarnby basket    
16090408 sø 16/09 15:40 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 J19 Slutspel B Final Bøler Basket 2 Gul 14 - 31 Kjelsås    
15090415 lø 15/09 21:30 lø 15/09 Bærum Idrettspark 1 G14 Slutspel B Final Skjetten 2 19 - 25 EB85 Buzzerbeaters    
15090813 lø 15/09 20:40 lø 15/09 Bygdøyhus 1 G15 Slutspel B Final Bøler Basket 2 gul 27 - 31 Kolbotn Fighters 2    
15093512 lø 15/09 20:40 lø 15/09 Leikvollhallen 1 G16 Slutspel B Final Kolbotn 28 - 33 Skjetten    
15091514 lø 15/09 20:40 lø 15/09 Bygdøyhus 2 G17 Slutspel B Final Nordstrand ...etball Club 47 - 21 Oppsal    
15091415 lø 15/09 21:30 lø 15/09 Bærum Idrettspark 2 G19 Slutspel B Final Høybråten Basketballklubb 12 - 61 Oppsal Tigers 1    
15090115 lø 15/09 21:30 lø 15/09 Rykkinnhallen 1 J13 Slutspel B Final Bislet Bask...klubb Birds 17 - 32 Tromsø Storm Ungdom    
15091411 lø 15/09 18:10 lø 15/09 Bærum Idrettspark 2 J14 Slutspel B Final Bislet Bask...islet Birds 20 - 10 Tromsø Storm Ungdom    
15092015 lø 15/09 21:30 lø 15/09 Hoslehallen 1 J16 Slutspel B Final Sandvika BBK 2 26 - 18 Asker BC    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
16090107 sø 16/09 14:50 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G15 Slutspel A Semi final TNT Towers 34 - 46 Kolbotn Fighters 1    
16090407 sø 16/09 14:50 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 G14 Slutspel A Semi final Ullern Basket G05 30 - 24 Kjelsås 1 Jazz    
16091407 sø 16/09 14:50 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 G14 Slutspel A Semi final Lommedalen Heat 15 - 18 EB85 Shooters    
16091707 sø 16/09 14:50 sø 16/09 Rykkinnhallen 2 G15 Slutspel A Semi final Hop BBK G2004 40 - 38 Persbråten ...tball klubb    
16090106 sø 16/09 14:00 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G13 Slutspel A Semi final Ullern Basket G06 40 - 12 TNT Towers 1    
16090406 sø 16/09 14:00 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 J14 Slutspel A Semi final Ulriken Eagles j05 47 - 14 Ullern Basket J 05    
16091406 sø 16/09 14:00 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 J14 Slutspel A Semi final Kjelsås Thunder 12 - 21 Oppsal    
16091706 sø 16/09 14:00 sø 16/09 Rykkinnhallen 2 G13 Slutspel A Semi final Bøler Basket blå 18 - 51 Sandvika BBK Rød    
16091806 sø 16/09 14:00 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 J19 Slutspel A Semi final Sandvika BBK 2 43 - 18 Viby Basket    
16090105 sø 16/09 13:10 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G17 Slutspel A Semi final EB85 41 - 27 Sandvika BBK    
16090405 sø 16/09 13:10 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 G14 Slutspel A 1/4 Final Bøler Basket 13 - 24 EB85 Shooters    
16091705 sø 16/09 13:10 sø 16/09 Rykkinnhallen 2 G17 Slutspel A Semi final Gimle 1 27 - 47 Asker Aliens    
16091805 sø 16/09 13:10 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 J19 Slutspel A Semi final Oppsal 18 - 41 Kvarnby basket    
16090104 sø 16/09 12:20 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G13 Slutspel A 1/4 Final Sandvika BBK Rød 35 - 14 Sandvika BBK Hvit    
16090404 sø 16/09 12:20 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 J16 Slutspel A Semi final Sandvika BBK 1 30 - 26 Fredrikstad...tball Klubb    
16091404 sø 16/09 12:20 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 J16 Slutspel A Semi final Hop BBK 38 - 36 Ytrebygda B... Klubb YBBK    
16091704 sø 16/09 12:20 sø 16/09 Rykkinnhallen 2 G15 Slutspel A 1/4 Final Asker Aliens 34 - 35 Kolbotn Fighters 1    
16091804 sø 16/09 12:20 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 G15 Slutspel A 1/4 Final Sverresborg Hoops 26 - 50 Persbråten ...tball klubb    
16090103 sø 16/09 11:30 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G13 Slutspel A 1/4 Final Ullern Basket G06 50 - 3 Sverresborg Hoops    
16090403 sø 16/09 11:30 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 G13 Slutspel B Semi final Tromsø Storm Ungdom 2 7 - 32 Oppsal    
16091403 sø 16/09 11:30 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 G13 Slutspel B Semi final Kjelsås Hornets 18 - 10 Lommedalen Warriors    
16091703 sø 16/09 11:30 sø 16/09 Rykkinnhallen 2 G13 Slutspel A 1/4 Final Tromsø Storm Ungdom 1 21 - 37 TNT Towers 1    
16091803 sø 16/09 11:30 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 G13 Slutspel A 1/4 Final Lommedalen Thunder 17 - 29 Bøler Basket blå    
16090102 sø 16/09 10:40 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G19 Slutspel A Semi final Sandvika BBK 1 50 - 27 EB85    
16090402 sø 16/09 10:40 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 J13 Slutspel A Semi final Ullern Basket 18 - 5 Bøler Basket    
16091402 sø 16/09 10:40 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 J13 Slutspel A Semi final Ulriken Eagles 36 - 15 EB85 Blue Tigers    
16091702 sø 16/09 10:40 sø 16/09 Rykkinnhallen 2 G19 Slutspel A Semi final Asker Aliens 55 - 27 Ullern Basket    
16091802 sø 16/09 10:40 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 G15 Slutspel A 1/4 Final Bøler Basket 3 hvit 24 - 45 Hop BBK G2004    
16090101 sø 16/09 09:50 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G13 Slutspel A 1/8 Final Bøler Basket blå 30 - 25 Hop BBK Hop Happy    
16090401 sø 16/09 09:50 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 G13 Slutspel B 1/4 Final TNT Towers 2008 Blå 10 - 30 Kjelsås Hornets    
16091401 sø 16/09 09:50 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 G14 Slutspel A 1/4 Final Lommedalen Heat 16 - 9 Oppsal    
16091701 sø 16/09 09:50 sø 16/09 Rykkinnhallen 2 G13 Slutspel A 1/8 Final Sandvika BBK Rød 32 - 13 Bøler Basket gul    
16091801 sø 16/09 09:50 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 G13 Slutspel A 1/8 Final Sandvika BBK Hvit 40 - 21 Eidsvoll    
16090100 sø 16/09 09:00 sø 16/09 Rykkinnhallen 1 G13 Slutspel A 1/8 Final Skjetten 13 - 31 Sverresborg Hoops    
16090400 sø 16/09 09:00 sø 16/09 Bærum Idrettspark 1 G13 Slutspel B 1/4 Final Oppsal 46 - 10 Ullern Basket G07    
16091400 sø 16/09 09:00 sø 16/09 Bærum Idrettspark 2 G13 Slutspel B 1/4 Final Bygdøy Basket 0 - 20 W Lommedalen Warriors    
16091700 sø 16/09 09:00 sø 16/09 Rykkinnhallen 2 G13 Slutspel A 1/8 Final Tromsø Storm Ungdom 1 34 - 17 Sandvika BBK 07    
16091800 sø 16/09 09:00 sø 16/09 Rykkinnhallen 3 G13 Slutspel A 1/8 Final Centrum Tigers 26 - 44 TNT Towers 1